TDG50IMP på stedet kjedelig bøtte hull bearbeiding
Boring diameter: 1,377 "-15,74" (35-400mm), kjedelig bar: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, aksial matning: 280mm
TDG50IMP
TDG50IMP Line Boring Machine
669
Kompakt og modulær design
Den kan lett brukes i kjedelig felt i stor skala stålkonstruksjon, spesielt for smal rombehandling. Fast kan være horisontal eller vertikal stilling. Rotasjonsdrev og matningsenhet kan festes hvor som helst på kjedestangen. Fôringsenhet og rotasjonsenhet er kun 7KG og 5KG hver, mer bærbar, trinn mindre reguleringsområde 0 til 0.5mm, oppnår lett fremover og omvendt utveksling.
Boring bar
Stål av høy kvalitet i stål for å sikre kuttnøyaktighet på grunn av høy styrke og stivhet. Bar lengde har standard 3 alternativer: 1828mm, 2438mm, 3500mm, tilpasset lengde tilgjengelig.
Kjør kraftenhet
Elektrisk motor, laget i Tyskland, enfase, 1250W og 1800W tilgjengelig. Det kan oppnå kutt i maksimal dybde på 6 mm.
Overlegen skalerbarhet
& Oslash; Valgfri en mindre kjedelig stang for å oppnå kjedelig og Oslash; 55-400mm.
& Oslash; Tre størrelser av vendt hode for å oppnå vendende behandlingsområde og Oslash; 80-450mm.
& Oslash; Valgfri automatisk boringsveger brukes med bærbar linje kjedelig.
Alle deler har sin egen unike fordel og gir garanti for jevn og nøyaktig drift for hele systemet.
Parameter
Boring Bar
50mm
30mm (opsjon)
Boring Diameter
55-400mm
35-400mm (opsjon)
Boring Stock
300mm, 600mm
300mm, 600mm
Feed Rate
0-0.5mm / rev
0-0.5mm / rev
Kjør kraftenhet
Enkeltfase, 110V / 230V, 1250 / 1800W
Facing Head
80-380mm, 120-450mm
80-380mm, 120-450mm
På stedet Testdata
Boring Diameter
Skjærebredde
Feed Rate
RPM
Og Phi; 200
5mm
0.25
Og Phi; 400
1mm
0.2
Material: Q345, Drivaggregat: 1250W, Elektrisk motor